BioRePeel Cl3

BioRePeel to opatentowany peeling medyczny o działaniu biostymulującym, rewitalizującym, nawilżającym i antyoksydacyjnym do silnej biostymulacji skóry. Podczas kontaktu preparatu ze skórą dochodzi do denaturacji białek zewnętrznej warstwy skóry i aktywacji biochemicznej kaskady, która prowadzi do wytwarzania czynników wzrostu (PDGF, ALFA i BETA 1 TGF, VEGF). Główne obszary zabiegowe to twarz, szyja i dekolt, jak również dłonie, ramiona, łokcie, kolana, pośladki czy stopy oraz wszędzie tam, gdzie skóra wymaga ujędrnienia.

BioRePeel to zabieg całoroczny, mało inwazyjny, bezbolesny, bez efektu złuszczania, bez okresu rekonwalescencji i dla osób w każdym wieku. Jedynie przy wrażliwych skórach może być odczuwalne lekkie pieczenie.
Dla spotęgowania dzialania peelingu możemy połączyć go z mezoterapią mikroigłową.

Skład: kwas trójchlorooctowy TCA 35%, kwas laktobionowy, salicylowy, winowy, cytrynowy, aminokwasy (glicyna, prolina, hydroksyprolina,arginina), wit. C i B2, GABA (czynnik liftingujący).

Efekty: wypłycenie zmarszczek i blizn, rozjaśnienie przebarwień, poprawa napięcia i elastyczności skóry, zwężenie porów, ograniczenie nadmiernego łojotoku, wyrównanie struktury skóry

Częstotliwość zabiegów: W przypadku twarzy/szyi/dekoltu należy wykonać serię 3-6 zabiegów co 14-21 dni. W przypadku reszty ciała 4-6 zabiegów co 12-21 dni.

 

Jakie są przeciwwskazania?

  • ciąża i laktacja
  • alergia na którykolwiek składnik preparatu
  • zapalenia skóry, rany, podrażnienia, otarcia
  • leczenie pochodnymi wit. A (do 12 miesięcy po zakończeniu leczenia)
  • ostre stany zapalne organizmu
  • liczne znamiona barwnikowe
  • aktywna opryszczka

 

Jak będę wyglądać po zabiegu

Skóra będzie delikatnie zaczerwieniona, po kilku dniach może lekko się złuszczać, klient jest zobowiązany do przestrzegania zaleceń pozabiegowych co do pielęgnacji skóry. 

 

Ile trwa zabieg

30 min

Odwiedź nas na: