Ewa Stebnicka

Dominika Ślósarz

Lekarz gastroenterolog. Specjalista medycyny estetycznej.

W BEAUTY ROOMie wykonuje zabiegi z botoksem.

 

 

Magdalena Oślizło

Studentka kosmetologii. Stylistka paznokci.

Bardzo staranna i opanowana. Stylizacja paznokci to jej największa pasja. Ciągle się szkoli i rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w wielu szkoleniach.

 

 

Kamila Potocka

Z wykształcenia dietetyk, pasjonatka zdrowego stylu życia.
Recepcjonistka. Wizażystka.

W BEAUTY ROOMie w tygodniu spełnia się na stanowisku recepcjonistki pilnując porządku w grafiku a w weekendy wykonuje makijaże okolicznościowe. Jest perfekcjonistką, lubi mieć kontrolę nad sytuacją i nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia.

 

 

Mistrzyni makijażu permanentnego z ogromnym doświadczeniem.

Na co dzień pigmentuje we własnym gabinecie POWDER WOMAN we Wrocławiu, raz w miesiącu odwiedza BEAUTY ROOM, by obdarować nasze klientki niepowtarzalnym makijażem permanentnym.

 

 

Magdalena Cichocka

Dyplomowana kosmetyczka. Stylistka rzęs.

Stylizacja rzęs to jej największa pasja. Kładzie wysoki nacisk na perfekcyjne wykonanie rzęs w niezmiernie miłej atmosferze.

 

 

Justyna Nowak

Licencjonowany kosmetolog. 
Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.

Ambitna i zdolna kosmetolog. Z ogromną starannością i zaangażowaniem podchodzi do każdej wykonywanej usługi. W BEAUTY ROOMie zajmuje się stylizacją paznokci, stylizacją brwi i rzęs, zabiegami pielęgnacyjnymi twarzy, opalaniem natryskowym oraz depilacja laserową. 

mgr Dominika Stebnicka

Magister kosmetologii. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Właścicielka BEAUTY ROOMu.

Kosmetologia to dla niej nie tylko praca, ale i pasja. Kładzie ogromny nacisk na ciągły rozwój. Jest osobą ambitną, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje. Na jej perfekcjonizm składa się solidność i atencja dla detali. Na pierwszym miejscu stawia na wysoką jakość zabiegów, ciągły rozwój i zadowolenie klienta.

Nasz zespół

Odwiedź nas na: