Ewa Stebnicka

Katarzyna Krzemień

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Właścicielka kliniki Holismed we Wrocławiu.

W BEAUTY ROOMie wykonuje zabiegi depilacji laserowej na najwyższej jakości laserze diodowym BTL Linscan.

 

 

Kamila Potocka

Z wykształcenia dietetyk, pasjonatka zdrowego stylu życia.
Recepcjonistka. Wizażystka.

W BEAUTY ROOMie w tygodniu spełnia się na stanowisku recepcjonistki pilnując porządku w grafiku a w weekendy wykonuje makijaże okolicznościowe. Jest perfekcjonistką, lubi mieć kontrolę nad sytuacją i nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia.

 

 

Mistrzyni makijażu permanentnego z ogromnym doświadczeniem.

Na co dzień pigmentuje we Wrocławiu oraz Wielkiej Brytanii, raz w miesiącu odwiedza BEAUTY ROOM, by obdarować nasze klientki niepowtarzalnym makijażem permanentnym.

 

 

Magda Cichocka

Dyplomowana kosmetyczka. Stylistka rzęs.

Stylizacja rzęs to jej największa pasja. Kładzie wysoki nacisk na perfekcyjne wykonanie rzęs w niezmiernie miłej atmosferze.

 

 

Justyna Nowak

Licencjonowany kosmetolog. 
Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.

Ambitna i zdolna kosmetolog. Z ogromną starannością i zaangażowaniem podchodzi do każdej wykonywanej usługi. W BEAUTY ROOMie zajmuje się stylizacją paznokci, stylizacją brwi i rzęs oraz zabiegami pielęgnacyjnymi twarzy.

Jola Gabryliszyn

Dyplomowana stylistka paznokci oraz stylistka fryzur.

Jest osobą energiczną, pogodną i zawsze uśmiechniętą, czym zdobywa sympatię klientów. W swojej pracy ceni profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Cały czas się szkoli, rozwija i nabiera nowych umiejętności. Swoją pracę wykonuje z nieskrywaną przyjemnością i zaangażowaniem. Największą satysfakcję daje jej uśmiech zadowolonej Klientki.

mgr Dominika Stebnicka

Magister kosmetologii. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Właścicielka BEAUTY ROOMu.

Kosmetologia to dla niej nie tylko praca, ale i pasja. Kładzie ogromny nacisk na ciągły rozwój. Jest osobą ambitną, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje. Na jej perfekcjonizm składa się solidność i atencja dla detali. Na pierwszym miejscu stawia na wysoką jakość zabiegów, ciągły rozwój i zadowolenie klienta.

Nasz zespół

Odwiedź nas na: