Trądzik wieku dorosłego, stan zapalny skóry, wykonano 5 zabiegów, pielęgnacja domowa estGen

Stan zapalny skóry, atopia, uszkodzona bariera hydrolipidowa, wykonano 5 zabiegów, pielęgnacja domowa estGen

ZABIEGI TERAPEUTYCZNE ESTGEN

W WALCE O ZDROWĄ SKÓRĘ 

 

estGen inżynieria tkankowa to polska marka terapeutyczna tworząca specjalistyczne preparaty zabiegowe najnowszej generacji uruchamiające głębokie procesy samoregeneracji skóry i jej bioodnowy na poziomie komórkowym, działając zgodne z fizjologią i ekosystemem skóry.
Aktywując szereg zaawansowanych procesów biochemicznych na wielu poziomach tkankowych, osiągają spektakularne efekty, dzięki czemu zostali przez rynek kosmetyczny uznani za lidera w opiece nad skórą problematyczną w przebiegu stanu zapalanego.
Preparaty wykorzystywane są do kompleksowej odbudowy i regeneracji tkanek poprzez inicjowanie szlaków komunikacyjnych między komórkami oraz modulację stanu zapalnego różnych struktur skóry. Działanie estGen wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA, a także reguluje odpowiedzi immunologiczne.
Marka EstGen to jedyna w Polsce marka terapeutyczna, która oferuje specjalistyczne preparaty zabiegowe
o najwyższych na rynku stężeniach substancji aktywnych (5-7%)
Kosmetyki estGen działają wielopoziomowo i zapewniają efekty, które potrafią zadziwić mnie i moje klientki niejednokrotnie. 
Najwyższa staranność w doborze składników i bezpieczeństwo ich stosowania sprawiły, że preparaty estGen noszą także miano ONKOKOSMETYKÓW wspomagających system immunologiczny skóry u pacjentów w trakcie terapii onkologicznej.
 
W składzie preparatów estGen znajdują się m.in. izolowane proteiny, takie jak: czynniki wzrostu, białka immunomodulacyjne, substancje bakteriostatyczne, jak również enzymy, poliamidy, pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów oraz unikalne zestawy witamin, związków mineralnych i antyoksydantów.
 
Opatentowane programy pielęgnacyjne estGen łączą prawidłowo dobraną pielęgnację domową oraz procedury zabiegowe ukierunkowane m.in na terapie:
  • stanów zapalnych
  •  egzemy, atopii
  •  trądziku pospolitego o różnym podłożu
  •  trądziku różowatego
  •  skóry wrażliwej i naczyniowej
  •  zaburzeń płaszcza hydrolipidowego skóry
  •  odbudowy funkcji skóry po inwazyjnych zabiegach
  •  anti-aging, odbudowa i zagęszczenie skóry
 
Wieloletnie badania w laboratoriach inżynierii tkankowej potwierdzają wysoką skuteczność preparatów estGen. 
 
Ile trwa zabieg
90 min 

Odwiedź nas na: